Dědečkovo tajemství po 60 letech: Nečekané odhalení jeho prvního dítěte, které žije jen 20 minut od něj!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Muž na Redditu sdílel příběh, který zpověděl, jak jeho dědeček tajil 60 let dlouhé tajemství před celou rodinou. Jeho matka se dozvěděla pravdu, když se rozhodla podstoupit test DNA pro zábavu. Překvapivě se zjistilo, že má nevlastního bratra, kterého její otec dal k adopci kvůli poměru s jeho starým přítelem.

Těhotenství náctiletých bylo v té době odsuzováno a dítě bylo dáno pryč. Celá rodina z matčiny strany o tom nevěděla až do loňského roku. I dědeček dokázal udržet toto tajemství po celou tu dobu, což je opravdu úžasné. Následoval popis podobnosti mezi nevlastním bratrem a dědečkem, jak vypadali a jednali velmi podobně.

Autor vyjádřil radost, že se matka s bratrem našli, a podotkl, jak důležité je vyrůstat se svými sourozenci. Také vyjádřil radost za bratra, že našel svoji biologickou rodinu. Je šokující, že bratr žije pouhých 20 minut od matčina domova, a členové rodiny se ptají, zda se jejich cesty nepřekřížily, aniž by si to uvědomovali.


Autor také sdílel, že dokonce navštěvovali stejného praktického lékaře a pomohli bratrovi najít a kontaktovat jeho biologickou matku, což vedlo ke zlepšení situace. Jedinou nevýhodou bylo, že bratrova manželka žárlila a nakonec se rozvedli. Nicméně, zdá se, že bratr je šťastnější bez ní a nedávno začal chodit s jinou ženou.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Odhalení tajemství rodiny: Jak testy DNA mění naše životy

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené