test

Dostával Bohuš Matuš dokolečka hovory od Lucinky mámy, jestli je stále panna? Kolik jí bylo, když se na tohle ptala?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Když se před šesti lety objevila zpráva o vztahu padesátiletého zpěváka Bohuše Matuše a jeho tehdy patnáctileté přítelkyně Lucie Matušové, způsobili hotový poprask. Nejen veřejnost, ale i rodina Lucie byla šokována tímto neobvyklým svazkem.

Setkání a začátek vztahu

Lucie Matušová poprvé spatřila Bohuše Matuše, když jí bylo osm let. Navštívila s matkou a babičkou muzikál „Fantom opery“, kde Bohuš hrál Raoula. Lucii tehdy učarovala jeho otevřená košile a chlupy na hrudi. „Vzpomínám si, že se mi to strašně líbilo, všechny ty chloupky. Říkala jsem si, že až jednou budu mít manžela, tak chci, aby měl chlupy,“ svěřila se Lucie v rozhovoru.

O několik let později se jejich cesty opět zkřížily, a Bohuš pro Lucii už nebyl jen pohledným zpěvákem, ale i blízkým kamarádem. „Nikdy mě nepřitahovali stejně staří kluci,“ přiznává Lucie. „Umím o stejně starém klukovi říct, že je hezký, ale nikdy bych si nedokázala představit, že bych mu měla dát pusu.“

Reakce veřejnosti a rodiny

Když Lucie oznámila doma svůj vztah s Bohušem, její matka tomu nemohla uvěřit. „Nedělej si ze mě legraci,“ byla první reakce. Skutečný šok přišel, když se informace o jejich vztahu objevila v médiích. Luciina matka se zhroutila v práci, když viděla článek o vztahu své dcery s Bohušem.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené