Free Porn
xbporn

Fanoušci Zaca Efrona si všimli pozoruhodného faktu. Tvrdí mu, že vypadá jako slavný David Hasselhoff. Vidíte tam podobu?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Zac Efron, jméno, které známe všichni, zejména díky jeho ikonické roli Troye Boltona v trilogii Muzikál ze střední. V posledních letech si ale fanoušci začali všímat, že se děje něco podivného s jeho obličejem. Pojďme se podívat na skutečné důvody, které stojí za těmito změnami.

Zac Efron jako Disney hvězda

Zac Efron patřil k největším Disney hvězdám. Role Troye Boltona v Muzikálu ze střední ho vystřelila do výšin slávy. Už tehdy ukazoval svůj herecký talent, který mu otevřel dveře k dalším zajímavým rolím.

Změny v Efronově vzhledu

Fanoušci si začali všímat, že se děje něco podivného s jeho obličejem. Jeho brada a tvář se zdály větší než obvykle. Na sociálních sítích se začaly šířit srovnání s Davidem Hasselhoffem, známým z Pobřežní hlídky. V roce 2013 utrpěl Zac Efron nehodu, která mu zcela změnila život. Ve svém domě v Los Angeles nešťastně uklouzl a zlomil si čelist. Tento incident měl zásadní vliv na jeho vzhled.

Rehabilitace po nehodě

Po nehodě začal Efron pravidelně docházet na fyzioterapii, aby rehabilitoval svou čelist. Fyzioterapie byla nezbytná pro obnovení normální funkce čelisti, ale v roce 2021, během natáčení v Austrálii, musel s cvičeními přestat.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené