Free Porn
xbporn

Udělala Zuzana Bubílková svému synovi trapas a následný rozchod se starší ženou? Svlékla se před nima do naha?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Zuzana Bubílková, známá česká komička a publicistka, je ženou mnoha tváří. Ve věku 72 let se stále těší velké popularitě, zejména díky svému politicky laděnému satirickému pořadu s Miloslavem Šimkem. Nedávno se svěřila, jak její maminka ovlivnila její rozhodnutí vdát se a následně i rozvést. Tento článek přináší podrobný pohled na její životní příběh, její názory na vztahy a neobvyklé metody, kterými zasáhla do života svého syna Tomáše.

Mládí a Požadavky na Vdávání

V době, kdy Zuzana Bubílková vyrůstala, byla na mladé ženy vyvíjena velká společenská očekávání ohledně vdavků. „Samozřejmě, že jsem měla vysněné muže, ale ti se nikdy nějak… no s těmi jsme se nesešli,“ zažertovala v rozhovoru pro eXtra.cz. V jejím mládí bylo běžné, že ženy měly být vdané do třiadvaceti let. Po tomto věku byly považovány téměř za nevyhovující pro manželství.

První Manželství

Pod tlakem své matky se Zuzana rozhodla vdát. „Mně bylo pětadvacet, zrovna jsem se rozešla a moje maminka se bála, že budu stará panna,“ vzpomíná Bubílková. Matka jí opakovaně říkala, že pokud se nevdá na vysoké škole, už to bude na nic. A tak si Zuzana vzala prvního muže, který ji chtěl, aby měla klid.

Matka Jako Katalyzátor Rozvodu

Manželství však nebylo šťastné. Velký podíl na tom měla i skutečnost, že mladí manželé bydleli s její matkou v jednom domě, což vedlo k častým konfliktům. Nakonec se Zuzana rozhodla pro rozvod, který její matka také velmi podporovala. „O rozvod se maminka velmi zasadila,“ dodává Bubílková.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené