Free Porn
xbporn

Fešanda z Wimbledonu Karolína Plíšková se nebála vystavit své vysportované tělo na dovolené. Co na to její manžel?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Karolína Plíšková, jedna z nejlepších českých tenistek, se nedávno vrátila z Wimbledonu, kde bohužel nezlomila své grandslamové prokletí a vypadla hned v prvním kole. „Pozitivní zpráva je, že už je letos jenom jeden grandslam,“ komentovala s úsměvem svůj výkon, čímž dala najevo svůj optimismus a odhodlání.

Pozdrav z dovolené

Po náročném turnaji si Plíšková rozhodla dopřát zaslouženou dovolenou v oblíbeném španělském letovisku Marbella. Na sociálních sítích se podělila o několik snímků z pláže, které okamžitě vyvolaly vlnu nadšení mezi jejími fanoušky. Nejvíce ji však pochválil její manžel Michal Hrdlička, který na jednom z jejích příspěvků nadšeně napsal: „Sexbomba na pláži!“

Karolína Plíšková na pláži

První den: Hnědé bikiny

První den dovolené strávila Plíšková na pláži v nádherných hnědých bikinách, které zdůraznily její sportovní postavu. Fanoušci na Instagramu nešetřili chválou a fotografie rychle nasbíraly tisíce lajků.

Druhý den: Černé jednodílné plavky

Druhý den zvolila černé jednodílné plavky, které jí také velmi slušely. Komentáře fanoušků byly opět plné obdivu a podpora, kterou jí vyjadřují, byla více než zřejmá.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené