Herečka Jiřina Bohdalová prozradila, jaký vztah má s Davidem Pastrňákem. Volají si snad spolu denně?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jiřina Bohdalová: Ikona českého herectví

Jiřina Bohdalová je jednou z nejznámějších českých hereček, která se proslavila svými nezapomenutelnými rolemi v divadle, filmu a televizi. I přes svůj pokročilý věk si uchovává energii a vitalitu, které by jí mohly závidět i mnohem mladší generace. V pořadu Showtime na CNN Prima NEWS prozradila, že i ve svých 93 letech intenzivně sleduje lední hokej a je velkou fanynkou útočníka Davida Pastrňáka.

 

Vášnivá fanynka Davida Pastrňáka

Bohdalová přiznala, že nejen sleduje zápasy, ale také aktivně komunikuje s jedním z nejlepších českých hokejistů současnosti, Davidem Pastrňákem. „Fandím Pastrňákovi. To je můj kluk. Dokonce mu i volám. On na mě trpí a já na něj. Když se mu daří, tak mu píšu, že ho sleduji,“ řekla herečka s úsměvem. Tato neobvyklá kombinace herecké ikony a sportovní hvězdy dokazuje, že láska k hokeji nezná věkové hranice.

Neúčast na mistrovství světa

Před natáčením Show Jana Krause si Bohdalová postěžovala, že nemohla navštívit zápas českých hokejistů na mistrovství světa proti Kanadě. „Měla jsem tam být,“ řekla pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS a prozradila, že byla velmi zklamaná, že nemohla podporovat svůj oblíbený tým na místě. Její vášeň pro hokej je zřejmá a je vidět, že jí tato příležitost chyběla.

Víra v český hokejový tým

Bohdalová je přesvědčena, že český tým má na letošním šampionátu šanci na úspěch. „Musíme vyhrát,“ uvedla s jistotou a dodala, že se hodlá vypravit na semifinále a finále, pokud se českému týmu podaří postoupit. Její podpora a víra v hráče je inspirativní a dodává týmu morální podporu.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené