Hezká tvář ti nestačí: Odborníci sepsali několik tipů, jak udělat dokonalou selfie

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Sociální sítě jsou současným fenoménem a fotografie zvané „selfie“ jsou jeho nedílnou součástí. Pro ty, kteří nejsou na sociálních sítích jako doma, slovo „selfie“ označuje autoportrét zhotovený většinou pomocí přední kamery smartphonu. Chcete-li se stát královnou Instagramu či Facebooku, nikam neodcházejte. Poradíme vám několik triků, jak udělat dokonalou selfie tak, jako celebrity nebo vaši zručnější kamarádi. Pokud je budete dodržovat, srdíčka budou přibývat jedna radost!

 

Světlo je všechno 

Dá se říci, že pokud mluvíme o dokonalé selfie, přirozené světlo je tím hlavním klíčem k úspěchu. Ano, čtete správně. Důraz vždy pokládejte na to, aby bylo opravdu přirozené. Ne ze žárovek, LEDek a už vůbec ne zářivek. Čím umělejší světlo na sebe natočíte, tím více uměle budete vypadat i vy. I toto má však jeden háček. Ani přirozené světlo by nemělo být příliš ostré, tedy vaše tvář by neměla být oproti slunci napřímo.

Úsměv se počítá 

Nejkrásnější selfíčka jsou ty nejpřirozenější. Proto byste neměla špulit rty, využívat zvláštní gesta a jinou nepřirozenou mimiku. Pokud již nevíte, jak se na selfie tvářit, vsaďte na to, co je pro nás zcela nejběžnější – úsměv. Úsměv je to nejkrásnější, co může zdobit ženu, a proto se ho vyplatí i naplno předvést na selfie fotografii. Nezapomínejte, že úsměv nejsou jen vyceněné zuby. Má mnoho podob a vy zvolte tu, která vám svědčí nejvíce. 

Náš tip! Nikdy si neudělejte jen jednu fotografii, ale udělejte si jich více a později vybírejte. To, že máte dokonalé světlo i prostředí, ještě nemusí znamenat, že se budete na první fotografii tvářit k světu.

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené