Hokejisté rozdělili národ na dva tábory! Jedni je kritizují za rozbití poháru a druhým je to jedno a slaví vítězství!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Naše hokejová reprezentace dosáhla fenomenálního úspěchu na mistrovství světa a jejich vítězné oslavy se staly legendárními. Po závěrečném hvizdu finálového zápasu se hráči ponořili do radostných oslav, které vyvrcholily na Staroměstském náměstí v Praze. Atmosféra byla elektrizující a fanoušci oslavovali spolu s týmem.

 

Zlatý pohár jako symbol vítězství a následné škody

Zlatý pohár, který naši hokejisté získali, se stal středobodem všech oslav. Hráči ho nosili všude s sebou, ať už byli na ledě, v kabině nebo na ulicích Prahy. Bohužel, radostné oslavy měly za následek i to, že pohár utrpěl značné škody. Fotografové zachytili moment, kdy se ucho poháru utrhlo, což vyvolalo různé reakce jak mezi hráči, tak mezi fanoušky.

Oslavy na Staroměstském náměstí a noční jízda Prahou

Pondělní oslavy začaly na Staroměstském náměstí, kde se sešli fanoušci, aby podpořili své hrdiny. Hráči se podělili o své pocity z vítězství a děkovali za podporu. Následovala noční jízda Prahou, která se nesla ve znamení bujarých oslav. Hokejisté se zastavovali na různých místech, kde pokračovali v oslavách, což vedlo k ještě většímu poškození poháru.

Reakce hráčů a fanoušků na poškození poháru

Když si hráči uvědomili, co se s pohárem stalo, reakce byly smíšené. Michal Kempný a David Pastrňák nevěřili vlastním očím, když zjistili, že pohár je poškozený. Na sociálních sítích fanoušci reagovali různě – někteří se smáli, jiní kritizovali. Přesto bylo jasné, že oslavy byly nezapomenutelné a pohár, i když poškozený, bude navždy symbolizovat jejich triumf.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené