Kate Middleton, objevila se náhoda ohledně nemoci, ze které vám naskočí husí kůže

zdroj: instagram.com/youtube.com

Kate Middleton nedávno prozradila, že má rakovinu . Tato zpráva mnohé pohnula a vynesla na světlo zajímavou shodu okolností spojenou s jeho minulostí a jeho oddaností těm, kteří bojují proti této nemoci.

Znepokojivá shoda okolností Kate Middleton o této nemoci

Ve velkém gestu v roce 2018 Kate darovala své vlasy na pomoc dětem postiženým rakovinou s cílem vyrobit paruky. Ve spolupráci s Nadací Little Princess Foundation přidala lidem, kteří v důsledku léčby ztratili vlasy, určitou normálnost. Toto rozhodnutí bylo učiněno po účesu kadeřníka Joeyho Wheelera, který navrhl myšlenku dárcovství.

Dar byl poskytnut anonymně na ochranu důvěrnosti, ale zprávy vyšly najevo díky oficiálním zdrojům. Toto altruistické gesto, které bylo v té době jen jednou z mnoha filantropií Kate, má vzhledem k jejímu současnému zdravotnímu stavu ještě hlubší význam.

Vévodkyně byla vždy velmi obdivována jak pro svou roli v královské rodině, tak pro její skutečnou dobrotu a mnozí ji považují za vzor. Její popularita je vysoká a charitativní akce byly v průběhu let četné a důležité.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené