Jak dostal tento malý drzý a rozmazlený chlapec nezapomenutelnou lekci o skromnosti?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

„Být rodičem je neustálá výzva a ti nejlepší rodiče často čelí situacím, kdy se musí vypořádat s nevhodným chováním svých dětí. Jejich úlohou je však vést je k tomu, aby se stali zodpovědnými a ohleduplnými členy společnosti.

Jedna matka, Cierra Brittany Forney, se nedávno ocitla ve složité situaci, když si všimla, že její třináctiletý syn začíná být nadutý a zvýšeně kritický vůči svým vrstevníkům, kteří neměli finanční možnosti na značkové oblečení. Rozhodla se, že musí něco udělat, aby svého syna poučila.

Na svém Facebooku napsala: ‚Můj 13letý syn se v poslední době chová trochu nepřiměřeně. Zdá se, že má tendenci přeceňovat sám sebe a odsuzovat děti, kterým se nedaří finančně tak dobře jako nám. To jsem nemohla nechat bez povšimnutí.‘

Je důležité si uvědomit, že věk adolescence je plný hormonálních změn a těžkostí, ale to neznamená, že je vhodné tolerovat nevhodné chování. Cierra se proto rozhodla použít kreativní metodu, aby svému synovi ukázala, jak důležité je projevovat respekt k druhým.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené