Máma, která vymazala své dceři Instagram s 1,7 miliony fanoušky. Proč to proboha udělala?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Fernanda Rocha Kanner nedávno na sociální síti sdílela svůj rodičovský zážitek. Otevřeně napsala: „Vím, že to může znít nudné, ale úkolem matky není pouze být kamarádkou. To si postupem času uvědomíte.“ Její slova mají váhu, a to z dobrého důvodu.

Její dcera Valentina měla úspěch na sociálních médiích, až do té doby, než byla matkou zbavena 1,7 milionu fanoušků. Fernanda nám sdělila: „Je obtížné zůstat sám sebou, když je vám čtrnáct. Když dva miliony lidí, které jste nikdy nepotkali, si myslí, že vás znají, to je ještě nebezpečnější.“ Upozornila na fakt, že lidé jsou nyní posedlí počtem lajků a komentářů, které zanechávají na sociálních sítích, a jak to může mít vážné následky.

Fernanda Rocha Kanner odmítá, aby její inteligentní dcera propagovala nekvalitní umělohmotné oblečení vyrobené v Číně a dělala každý den choreografie, jen aby získala pozornost. Má obavy o to, jaká sláva se pro její generaci počítá za správnou.


Na počátku byla Valentina zmatená a naštvaná na svou matku za rozhodnutí omezit její přístup k sociálním sítím. Nicméně, později uvedla, že zatím nepociťuje potřebu znovu otevřít své účty a obnovit masivní sledování.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené