Jak se povedlo mladé ženě zachránit novorozence, kterého porodila na poli?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Mladá dívka se ocitla v beznadějné situaci, která ji přivedla k zoufalým činům. Přinesla do nemocnice novorozence, tvrdíc, že ho našla opuštěného v lese. Avšak, co se začalo jako tajemný příběh, brzy odhalilo děsivou pravdu.

Před pár dny dorazila devatenáctiletá žena do nemocnice v polském Kratošíně, pevně svírajíc v náručí svého čerstvě narozeného syna, který byl pečlivě zabalena do několika dek. Její příběh zněl nádherně dojemně: tvrdila, že našla opuštěné dítě v lese a okamžitě se vydala na cestu, aby mu zajistila záchranu a řádnou péči. Informaci potvrdil i ředitel nemocnice, což vzbuzovalo dojem, že se jedná o dojemný příběh o lidské laskavosti.

Avšak, lékaři a policie začali mít pochybnosti o její výpovědi a rozhodli se provést důkladný výslech. Konečně, mladá žena vystoupila s děsivou pravdou, která odhalila beznadějnou situaci, do které se dostala.


Skutečným autorem dítěte byla ona sama, což potvrdily i lékařské testy. Tento příběh ještě dramatickým způsobem zesílil, když se ukázalo, že před dvěma lety porodila syna, kterého vychovává její rodina. Poté, co znovu otěhotněla, situace doma se stala neúnosnou, a byla vyhozena ze svého domova. Bez střechy nad hlavou se rozhodla porodit dítě na poli a zabalit ho do dek, jak uvedl server Fakt.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené