Je tohle neskutečný zázrak? Za necelé 2 roky: 44 kg dolů a výrazně mladší vzhled?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nadváha ji provázela od dětství, ale dnes je Jennifer Brown příkladem úspěšného boje s nadměrným váhovým problémem. Tato odhodlaná čtyřicátnice se nevzdala a dokázala zhubnout téměř 100 kg. Jakým způsobem toho dosáhla? Přečtěte si její inspirativní příběh o změně životního stylu a boji s cukrovkou.

Jennifer Brown se s nadváhou potýkala prakticky od svého dětství. Ačkoliv se jí nikdy nepodařilo úspěšně zhubnout, rozhodla se, že to nevzdá. „Nikdy jsem to nedokázala. Vždycky jsem jen zaostávala za všemi ostatními dětmi, a to jsem nenáviděla,“ svěřila se deníku NewsWeek.

Zlom v jejím životě přišel v roce 2019, když vážila přes 160 kg a lékaři jí diagnostikovali diabetes 2. typu. Tato diagnóza ji motivovala k tomu, aby začala upravovat svůj jídelníček a začala se více hýbat. I přes její počáteční omezení, protože vzhledem k nadváze nemohla provádět náročné cvičení, jí podařilo shodit 60 kg za tři roky.


Pak však Jennifer narazila na zastavení ve svém hubnutí a váha se jí dlouho nepohnula pod 100 kg. Nakonec podstoupila metabolické vyšetření a dostala speciální lék pro diabetiky, což pomohlo nastartovat její snižování váhy.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené