Varujeme všechny rodiče. Jak jsme unikli tragédii a co byste měli vědět o nebezpečných bateriích?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Není nic těžšího, než když vaše malé dítě onemocní. Jako rodič se často cítíte bezmocní a toužíte udělat vše, co je v vašich silách, aby se vaše dítě znovu cítilo zdravě a šťastně. Jedna rodina si tento pocit velmi dobře uvědomila.

Dnes bychom rádi sdíleli příběh této rodiny a varovali další rodiče před nebezpečím, které může hrozit jejich dětem. Malý Emmett právě oslavil své první narozeniny, když se stala hrozivá událost!

Celý příběh začal, když Emmett začal být podivný a nezdál se být v pořádku. Jeho znepokojení rodiče ho okamžitě vzali k lékaři. Ale lékař, po důkladném vyšetření, řekl, že má jen horečku a že je malinko unavený. První návštěva u lékaře tedy skončila s tím, že byl Emmett poslán domů, lékař si myslel, že jde o běžné nachlazení.


Bohužel se však stav malého Emmtetta zhoršoval. Po několika dnech se rodiče rozhodli vrátit k lékaři, protože Emmett začal vykašlávat krev. Lékař stále považoval problém za nevýznamný a podezříval žaludeční problémy. Proto byl Emmett poslán na rentgenové vyšetření.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené