Jakub Prachař a Sara Sandeva: Je pár před rozpadem? Pár spolu údajně nemluví!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Vztahy mezi celebritami jsou často na prvních stránkách novin a v online médiích. Jedním z takových párů jsou i čeští herci Jakub Prachař a Sara Sandeva. Jejich láska a přátelství vzbudilo zájem široké veřejnosti a stal se předmětem mnoha spekulací. Nedávno se však objevily informace, které fanoušky tohoto páru zcela šokovaly. Tvrdí se, že Prachař a Sandeva údajně přestali spolu komunikovat a jejich vztah je na pokraji zániku.

 

Začátek jejich příběhu

Poprvé se veřejnost dozvěděla o vztahu mezi Jakubem Prachařem (40) a Sarou Sandevou (26) před více než dvěma lety. Oba talentovaní herci se potkali při společném natáčení a jejich vzájemná přitažlivost byla okamžitá. Zpočátku to vypadalo, že mají skvělou chemii a jejich vztah se zdál být naplněný láskou a porozuměním. Média jejich lásku popisovala jako jednu z nejsilnějších v showbyznysu.

První problémy na obzoru

Avšak nedávno se do jejich idylického vztahu začaly vkrádat první známky potíží. Podle různých zdrojů se mezi nimi objevily neshody a přestali spolu komunikovat. Jejich blízcí tvrdí, že mezi nimi vzniklo napětí a konflikty, které se staly překážkou pro jejich vztah. Jakub Prachař nedávno veřejně promluvil o jejich situaci, když řekl: „Je to bolestné pro nás oba, ale momentálně jsme se rozhodli, že spolu nekomunikujeme. Máme některé nedorozumění, které jsou těžké překonat.“

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené