Jaký je váš nejšťastnější den v týdnu podle znamení, do kterého jste se narodili? Toto je váš den!

 

 

Štěstí je zvláštní věc. Někteří lidé ho nechávají na osudu, jiní věří, že každý je strůjcem svého vlastního štěstí sám. Přestože štěstí nelze nijak vědecky pozorovat či studovat, většina lidí přesně ví, jaké okamžiky v jejich životě byly šťastné…Astrologie ovlivňuje téměř každý aspekt našeho života a štěstí není výjimkou. Věděli jste, že i každé znamení zvěrokruhu má své šťastnější dny a méně šťastné? 

 

Beran: Úterý 

Beranům vládne planeta Mars, což je planeta, která podporuje vášeň a odhodlání. Mars vládne také úterý a dává tomuto dni silnou energii. Nejšťastnějším dnem pro Berany je tedy právě úterý, které jim umožňuje rychlejší a lepší rozhodnutí a také schopnost vykonávat úkoly a dovést je k úspěšnému dokončení. Je to taky dobrý den pro navázání nových dobrodružství, dokončení starých projektů nebo pro to si domluvit důležitá jednání, během kterých dokážete snadno říkat to, co si myslíte.

Býk: Pátek 

Býkům vládne svůdná a smyslná planeta Venuše. Ta taky vládne pátku. Pátek je slavnostní den, který má ráda mnoho lidí, protože končí pracovní týden. Venuše je planeta, která podporuje pocity lásky a také žárlivosti, což ovlivňuje radostné pocity, které energie pátku posiluje. Je to vynikající den pro Býky, kdy mohou nejen efektivně pracovat, ale také si naplánovat extravagantní party nebo si pořídit něco nového, co už dlouho hledali.

Pokračujte na další straně.