Jednoduchý trik, jak vyčistit Vaší pračku aby vypadala jako NOVÁ!

V dnešním článku si ukážeme, jak udržet pračku čistou, svěží a krásně provoněnou.

Dvířka pračky Po vyprání zůstane vlhké nejen oblečení, ale i dvířka pračky. Vždy je otřete suchým hadříkem a vždy je nechávejte otevřené!

Buben: Vyčistěte buben pračky jednou za měsíc. Namočte houbu do roztoku sody smíchané s kyselinou citronovou. Touto směsí vytřete váleček. Většina detergentů je složena z hořečnatých a vápenatých solí, které nejlépe fungují s organickými nebo anorganickými kyselinami. Pomozte si kyselinou citronovou nebo běžným octem. Nejjednodušší způsob je kyselina citrónová. Nalijte co nejvíce do dávkovače kyseliny, jaké množství přidáváte do prášku na běžné praní. Poté spusťte pračku na nejvyšší program.

Těsnění: V těsnící gumě se rády hromadí všechny bakterie, plísně a viditelné nečistoty. Proto je nejlepší gumu po každém praní vyčistit. Nejlepším způsobem čištění gumy je použití jakéhokoli rozpouštědla nebo jedlé sody. Nepoužívejte přípravky obsahující chlór, mohou poškodit gumu nevratné poškození. Dodržujte správné postupy čištění. Naneste vhodné činidlo na houbu a vytáhněte těsnicí kroužek směrem ven. potom Kovový rám dobře otřete.
Pokračujte na další straně.