Když si ho brala všichni na internetu kroutili hlavou! Podívejte se na její proměnu po 6 letech spadne Vám brada!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Od té chvíle, kdy se tato ruská dvojice vzala před šesti lety a svatební fotografie se stala veřejnými, začal je celý svět urážet kvůli jejich fyzickému vzhledu.

 

Dokonce přeháněli tím, že ji označovali za „nejošklivější osobu na světě“, a tak se na sociálních sítích začaly objevovat různé komentáře. Mnozí tvrdili, že jejich manželství dlouho nevydrží a skončí rozvodem, ale oba dokázali umlčet všechny svými činy.

Jejich pouto se stále prohlubovalo a s časem se stali rodiči krásného dítěte.

Tak jednoho dne se ruský novinář, který procházel noviny, zastavil u článku o této dvojici a rozhodl se je kontaktovat, aby zjistil, co se s nimi stalo.

Ale byl šokován, když uviděl ženu, o které tolik mluvili, protože se zcela změnila. Její fyzická proměna byla neuvěřitelná.

Během šesti let se jí podařilo velmi zhubnout díky přísným dietám a fyzickému cvičení. Změny byly patrné i ve vlasech, silikonových implantátech a úpravě obličeje, které ji proměnily v úplně jinou osobu. Zatímco její manžel nikdy neváhal vyjádřit svou lásku. Rozhodl se strávit život s ní takovou, jaká je, a nikdy ji neodsoudil.

Rozluštění hádanky naleznete na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené