Tato dvojčata zemřela na rakovinu! Matka se rozhodla zveřejnit video s jejich příběhem! Pro dobro všech ostatních dětí!

zdroj: instagram.com/youtube.com

V roce 2014 se život rodiny Deckerových změnil natrvalo. Přivítali do svého domova další dva členy – dvojčata Setha a Joela, kteří se připojili ke svému staršímu bratrovi Nathanielovi. Tyto radostné události byly však brzy zastíněny temným stínem nemoci. V prosinci 2016 byla u Setha diagnostikována vzácná forma akutní myeloidní leukémie (AML), a o tři měsíce později byla tato nemoc zjištěna i u Joela.

 

Boj s nemocí

Natalie, matka těchto statečných chlapců, si všimla drobných fialových teček na Sethově těle, což byla první indikace vážného zdravotního problému. Potvrzení přišlo od lékařů – Seth trpěl AML. Avšak boj s touto nemocí nebyl výsadou pouze Setha, brzy se ukázalo, že Joel je stejně postižen. Oba chlapci byli hospitalizováni a jejich rodiče střídavě pobývali u jejich lůžek, podporujíce je v jejich statečném boji.

Nepředstavitelná statečnost

Navzdory neuvěřitelným obtížím, kterým museli čelit, zůstali Seth a Joel stateční. Jejich odhodlání a pozitivní postoj byly obdivuhodné. I když jejich zdravotní stav nebyl ideální, dokázali každý den najít důvod k úsměvu. To je příkladem opravdové síly a odhodlání.

Rozluštění hádanky naleznete na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené