test

Klimatická změna promění Česko v ohnivou peci! Přečtěte si šokující předpovědi o nejvyšších teplotách, které zvednou žáru na nepředstavitelné úrovně!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Poslední zprávy od paní meteoroložky naznačují, že se blíží nejhorší možná představa pro všechny horkomilné jedince v Česku. Jakmile jsme se zeptali na předpovědi týkající se veder, její odpověď nám srazila dech.

„Bohužel nemohu předpovědět, kolik tropických dní nás letos čeká,“ prohlásila a dodala, že stejně tak není schopna říci, zda se teploměr dostane nad zdrcujících 40 stupňů Celsia.Zatímco jsme si v minulosti užili několik horkých let jako byly 2019, 2018 a 2015, nejistota ohledně současného roku je znepokojující.

Jasná odpověď na to, zda se opět setkáme s ohnivými letními měsíci, prostě neexistuje. Ovšem, paní meteoroložka nás upozornila na výhledy počasí, které byly zveřejněny evropskými a americkými meteorologickými centry. Tyto výhledy naznačují, že teploty v příštích dvou měsících léta budou výrazně nadprůměrné ve srovnání s dlouhodobým normálem.


Je třeba si položit otázku, jaká je budoucnost našeho počasí v Česku. Podle odborníků je otázkou času, než dosáhneme a překonáme hranici 40 stupňů Celsia. Avšak, jestliže to nastane letos, příští rok nebo až za několik let, zůstává zahalené tajemstvím.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené