Lenka Vlasáková: Tajemství, jak ji Jan Dolanský hýčká, by spoustu mužů překvapilo!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lenka Vlasáková, známá česká herečka, nedávno zaujala svým vystoupením na společenské události, kde ukázala svůj jedinečný módní styl. Svého věku se nebojí a svou přítomností dokáže okouzlit nejen fanoušky, ale i módní kritiky.

Slavnostní premiéry a móda na červeném koberci

Lenka Vlasáková se pravidelně objevuje na slavnostních premiérách, kde se nevyhýbá ani módním tématům. Její stylové outfity na červeném koberci vždy vyvolávají pozornost a zaujmou média i veřejnost. Díky svému vkusu a eleganci se stává ikonou českého showbyznysu.

Módní inspirace pro každou příležitost

Lenka Vlasáková se nebojí experimentovat s různými styly a vždy se přizpůsobí dané příležitosti. Od slavnostních galavečerů po volný čas strávený s rodinou, její šatník je plný různorodých kousků, které dokáže vkusně kombinovat. Pohodlné džíny a bílá košile, které si vybrala na nedávnou událost, jsou jen jedním příkladem jejího smyslu pro styl.


Partnerství s manželem Janem Dolanským

Lenka Vlasáková je již třiadvacet let v partnerském vztahu s hercem Janem Dolanským. Jejich společná láska k divadlu a umění je zřejmá i na veřejnosti. Jan se občas snaží svou manželku překvapit módním kouskem, což dokazuje, že svou ženu dokonale zná a respektuje její vkus.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené