test

Letní horoskop 2023: Tady je, kdo prožije nejlepší léto svého života

zdroj: instagram.com/youtube.com

Léto je již v plném proudu a teplota neustále stoupá. Podmínky na obloze jsou velmi zajímavé a vzrušující. Merkur v Panně, Venuše ve Lvu, Jupiter v Býku, Uran v Býku, Saturn v Rybách, Neptun v Rybách, Pluto ve Vodnáři a Kozorohu. Až do změny energií na konci léta se budete cítit trochu zaseknutí:

Od 22. července do 3. září se romantická planeta Venuše vrací do vášnivého Lva, což vám dává šanci přehodnotit své vztahy. Naštěstí je Venušin hvězdný bod ve Lvu 13. srpna obdobím, kdy se můžete přenést přes rozmazanost a zmatek ve svém milostném životě a učinit rozhodnutí ohledně svého partnerství, píše mixer.hr. Retrográdní Merkur v Panně mezi 23. srpnem a 15. zářím nám dává příležitost k zamyšlení a pochopení minulosti.

Nejvhodnějším dnem pro retrográdní Merkur je 6. září, kdy se Slunce a Merkur shodují; retrográdní Uran v Býku od 28. srpna do 26. července 2024 nás žádá, abychom do svého života postupně vnášeli změny a růst; vzácný modrý Měsíc v Rybách 30. srpna (druhý úplněk v měsíci), sny a vize Žádá se po nás, abychom své sny a vize proměnili ve skutečnost. Jupiterova retrogradita v Býku potrvá od 4. září do 30. prosince a pomalým tempem přináší štěstí a hojnost.

Beran

Bývalá láska se chce vrátit do vašeho života. Poslouchejte, co říkají, a ujistěte se, že jejich vyznání lásky jsou v souladu s jejich činy. Pokud ano, měli byste jim odpustit a jít s nimi znovu. Pokud však nemáte pocit, že ano, vypadněte jim co nejrychleji z rukou.

Býk

Bráníte se růstu, ale rozšiřujete si obzory a zlepšujete svůj smysl pro styl. Jako stoický a puntičkářský Býk můžete mít pocit, že změna je v rozporu s vašimi instinkty. Odolejte svým vnitřním obavám a naučte se jít s proudem. S blížícím se koncem léta se budete moci posunout vpřed a stát se přesně tím, kým právě teď potřebujete být.

Blíženci

Toto je léto radosti. Neexistuje událost, na kterou byste nebyli pozváni, ani pozvání, které byste odmítli. Jste společenský člověk, a proto je důležité, aby se všichni vaši přátelé sešli.

Rak

Nyní, když nemáte žádné závazky, vyhledáváte aktivity, které vám zaberou čas a nezahrnují příliš mnoho práce, kterou nemusíte dělat. Vyzkoušejte tvůrčí činnost, která vyhovuje vaší přirozené umělecké povaze, emocím a intuici. Vezměte si prázdné plátno a začněte malovat v přírodě. Budete překvapeni, jak inspirativní může příroda být a jak rádi se vyjadřujete štětcem. Může se to stát vaším novým koníčkem nebo dokonce povoláním.

 

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené