Monika Binias (51) promluvila o své starší dceři Ornelle, kterou označila za lhářku

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ornella Koktová (31) je jednou z kontroverzních postav na české sociální scéně. Její podcasty, ve kterých nezřídka nechává „náhodně“ vypadnout citlivé informace o svých blízkých, včetně rodiny, nezůstávají bez odezvy.

V nedávném vydání svého placeného podcastu, Ornella nechala celou řadu otázek ohledně své starší sestry Charlotty ve vzduchu. Tento krok nejenže vyvolal rozruch mezi fanoušky, ale také rozdmýchal rodinné spory, které se následně prohnaly sociálními sítěmi.

Monika Binias (51) se otevřeně vyjádřila

Monika Binias (51), matka Ornely i Charlotty, se rozhodla vystoupit a sdělit veřejnosti svůj pohled na situaci. Odpověděla tak na tvrzení Ornelly, že s Charlottou nemají žádný kontakt. Monika tvrdí, že Ornella lže a že kontakt s Charlottou měla díky ní, Matce Monice. V jejím prohlášení se Monika nezdráhá označit Ornellu za lhářku a kritizuje její snahu získat pozornost za každou cenu.


Rodinné spory veřejně prozkoumány

Tato rodinná drama nezůstává pouze doménou soukromí. Ornella Koktová si vybírá cestu veřejného konfliktu, který ji může sice zviditelnit, ale zároveň přináší neblahé dopady na vztahy v rodině.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené