Nebezpečí v okolí: Zákeřná past pro mazlíčky? Rozhozené maso se zapíchnutými špendlíky šokuje!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V Pardubicích nedávno došlo k záhadnému incidentu, který vzbudil obavy místních obyvatel a představuje potenciální hrozbu pro zvířata. Podle dostupných informací neznámý pachatel se dopouští šíření masa se zapíchnutými špendlíky, čímž vytváří smrtící pasti pro psy a další domácí mazlíčky. Jedna z místních obyvatelek, Anna, se s touto hrozbou setkala a musela utratit 5500 Kč, aby zachránila život svému mazlíčkovi.

Pardubice se momentálně stávají místem zvýšeného rizika pro domácí zvířata. Podle informací zveřejněných serverem „Fakt“ se v této oblasti někdo dopouští rozhození kusů masa, jako jsou klobásy nebo sádlo, opatřených zapíchnutými špendlíky. Tato situace představuje vážnou hrozbu pro zvířata, která mohou tyto pasti pozřít a následně zemřít na následky zranění.

Nedávno se s touto hrozbou osobně setkala Anna, obyvatelka Pardubic. Během večerní procházky se svým psem Jackiem narazila na jednu z těchto pastí. Navzdory okamžité reakci paní Anny se psu podařilo jeden kus masa spolknout. Naštěstí rychlá reakce a následná návštěva veterináře zachránily Jackieho život. Přesto však náklady na veterinární péči dosáhly částky 5500 Kč.


Anna sdělila svůj příběh a rozhodla se ho sdílet v místní facebookové skupině. Chtěla tím varovat své sousedy před podobnou hrozbou. To vyvolalo živou diskuzi o problémech souvisejících s chováním některých obyvatel v jednom z nájemních domů.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Společná snaha obyvatel Pardubic a úřadů o identifikaci viníka a zastavení hrozby

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené