test

Nebezpeční žraloci terorizují pláže a vyvolávají paniku mezi obyvateli!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Představte si, že vás při surfování náhle kousne žralok. To je přesně to, co se stalo 15letému chlapci na pláži poblíž Long Islandu, a to je teprve začátek. Podle zpráv se na pobřeží objevuje stále více žraloků tygřích, kteří tvoří skupiny a loví společně. Takové chování je neobvyklé a mnohé obyvatele naplňuje hrůzou.

  1. července došlo k prvnímu incidentu, kdy žralok kousl do nohy nevinného surfaře. V reakci na tuto útokovou vlnu musely úřady přistoupit k drastickému kroku a uzavřít pláže na Long Islandu. Bohužel, ani to nedokázalo zastavit žraloky tygří, které se dalšího dne opět pustily do akce. Tentokrát jejich obětí se stali dva muži ve věku 40 let.

The Independent upozornil na nebezpečí, které žraloci představují, a informoval, že zákaz koupání na plážích zůstane v platnosti, dokud nebude zaručena bezpečnost lidí. Místní úřady již uvolnily finanční prostředky na nákup dalších detekčních dronů a plavidel, aby mohly rychle reagovat na přítomnost těchto nebezpečných predátorů.


Zprávy médií dokonce uvádějí, že ve velkých školách poblíž pobřeží bylo zpozorováno plavání až 50 žraloků písečných tygrů. To je opravdu neobvyklé, protože obvykle žraloci loví sami a setkání s takovým počtem je vzácností. Odborníci se snaží uklidnit veřejnost tím, že pravděpodobnost, že se stanete obětí těchto dravců, je stále extrémně nízká – pouze 1 z 3,7 milionu.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené