Neobvyklý příběh lásky: Mladík (23) a žena (50) dokazují, že věk není překážkou!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Mickey Swearingon a Cherie Salinas jsou neobvyklým, avšak inspirativním párem, který dokazuje, že věkový rozdíl není překážkou pro opravdovou lásku. Přestože se mnohdy setkávají s nepochopením ze strany okolí, jejich vztah je plný lásky, porozumění a respektu.

Příběh neobvyklého páru

Seznámení na Tinderu

Příběh Mickeyho a Cherie začal na online seznamce Tinder. Pro Cherie, která ztratila manžela, bylo obtížné znovu otevřít své srdce novému vztahu. Nicméně po čase se rozhodla vyzkoušet možnosti, které moderní technologie nabízí v oblasti seznamování.

Láska na první pohled

Mickeyho vždy přitahovaly starší ženy, avšak nikdy nenašel tu pravou. Poté, co se seznámil s Cherie, však pochopil, že některé lásky přicházejí náhle a nečekaně. Jejich vztah se rozvinul tak rychle, že se oba brzy rozhodli sdílet své city s rodinou.


Překonání překážek

Mickeyho matka si nejdříve musela zvyknout na myšlenku, že její syn miluje ženu staršího věku. Nicméně postupem času pochopila, že jejich štěstí je opravdové a nezáleží na věkovém rozdílu. Stejně tak i Cherieho syn, který je ve stejném věku jako Mickey, přijal jejich vztah s nadšením.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené