Neuvěřitelné, jak jeden učitel přivítal své žáky! Video je uvnitř..

zdroj: instagram.com/youtube.com

Na Slovensku 2. září začne nový školní rok, který bude o něco jiný, než žáci a jejich rodiče jsou normálně zvyklé. Učitelé ve škole se žáky i s rodiči se budou muset povinně řídit přísnými pravidly, které budou muset všichni dodržovat, protože takové opatření jsou prostě hodně důležitá, abychom zůstali všichni zdraví, ale pozor, tyto opatření mnoho lidí znechutí a taková radost při nástupu do školy nebude taková.

Tady tuhle situaci, která je dost komplikovaná, tak se snaží usnadnit jeden z kreativních učitelů na škole. Učitel, který se jmenuje Peter Hric, je už nějakým tím rokem učitelem na košickém Gymnáziu svaté Edity Steinové, přičemž se tak rozhodl, že všem žákům před nástupem zpátky do škol je zkusí trochu rozveselit, protože má pochopení pro žáky, že tato situace jim vadí a že by potom neměli chuť do učení. A víte, co tedy učitel vymyslet pro žáky? Tak čtěte dál.

Učitel tedy vymyslel, že zvolí poučný videoklip, ve kterém prostřednictvím vtipného rapu objasňuje žákům, jaké jsou na škole změny a co budou dodržovat. Žáci se tedy zábavnější formou dozvěděli, že budou muset nosit roušky a pravidelně si mýt ruce. A pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stránku, kde se dozvíte zbytek.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené