Tohle musíte vědět! Několik denních zlozvyků, kvůli kterým přibýváte na váze!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Určitě každý z nás měl asi někdy problémy s tím, že přibral pár kilo navíc, ale není vůbec žádné tajemství, že přibíráni se děje hlavně kvůli nezdravé stravě a kvůli nedostatku pohybu! Co vlastně udělat pro to, abychom měli štíhlou a fit postavu?? Stačí jen něco nebo ne? Stačí jíst jen zdravě a pohybovat se? Ne, to nestačí! Tak se pojďme podívat na ty klíče ke štíhlé postavě.

Zdraví životní styl i s pohybem nám samozřejmě mohou nějaké to kilo dolu. Ale aby to šlo dolu, tak je i důležité, jak svůj den začnete! Nebo pokud se vám pořád nedaří zhubnout podle vašich představ, nebo jestli se chcete cítit každý den lépe než jste se cítila, tak použijte jednu z našich rad, co jsme vám sem sepsali.

1)Nadměrný spánek

To se asi nemusí ani vysvětlovat, je jasné, co se tímto myslí. Večer půjdete pozdě spát a ráno pozdě vstanete.  Opravdu je velmi důležité jestli dostatečně spíte. Ale pozor! Zase to nesmíte s tím spánek přehánět. Přebytečné spaní vám může opravdu dost uškodit.

2)Pravidelně vynecháváte snídani!

Pokud vynecháváte snídani, tak si tímhle pěkně rozházíte svůj metabolismus. Metabolismus totiž stabilizuje glukózu a tak tím zvyšuje energii průběžně ve dne. Když snídáte tak tím pomáháte snižovat hladinu stresovýho hormonu a jeho nejvyšší hladina bývá totiž hned ráno po probuzení! Takže dávejte pozor na to, ať nevynecháváte snídaně. Snídaně je opravdu základ každého dne. Pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stranu. 

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené