Velmi smutné! Zemřela obrovská česká hokejová legenda!

zdroj: instagram.com/youtube.com

1.Září 2020 byl nástup po letních prázdninách zpět do škol, ale tento datum se nejspíš napíše do českých hokejových dějin černým písmem. 1. září odešla hokejová legenda ve věku 61 let.

 

Legenda v minulosti působila i v HC Slovan Bratislava. Od tohoto dne ho oplakává na věčnost tisíce jeho hokejových fanoušků a taky jeho mnoho kolegů a rodina.

Zemřel trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha ve věku krásných 61 let. Jeho zdravotní stav ho trápily  několik měsíců, z toho několik týdnů byl hospitalizován v pražské nemocnici, kde před dvěma dny zemřel. Proč nám Miloš zemřel? Co se mu přihodilo?

Důvod jeho smrti není ještě znám. Ale je tu několik indícií, který se smrtí mohou mít něco společného.  V minulosti si měl hodně stěžovat na bolesti břicha. K této rychlé smrti bývalého slavného hokejisty také promluvil i jeho syn. „Je to pro nás všechny veliký šok, že nám odešel tak velký a tak skvělý člověk a obrovský srdcař. Poslední měsíc to byl neuvěřitelný boj. Děkuji celé rodině a všem blízkým, kteří stáli při nás. Pokud by jste chtěli vědět více, tak pokračujte na další stranu.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené