Tragédie! Známá fotografka zemřela na horách. Foto uvnitř článku!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Uplynulo několik hodin, a dostala se k nám nehezká informace o tom, že jedna z talentovaných fotografek jménem Kristýna Kvapilová zahynula. Nešťastně zahynula během túry v rakouských alpách. Byl to dne 25. Srpna když se tato nehezká věc stala. Jak k ní došlo? Se svým partnerem  a dvěma pejsky šlapali na vrchol Denecke.

 

Dnes je to 9 dní, co talentovaná česká fotografka zvířátek Kristýna Kvapilová přišla nešťastnou náhodou o život na turistickým výšlapu v Alpách na území Rakouska. Její přítel, s kterým ten den byla se jmenuje David. Přítel David musel vidět tu nehodu, když umírala při pádu ze 150 metrů.

 

Jak je možné, že upadla? Upadla, protože si chtěla vyfotit  cestou od jednoho jezera Kaltenbachsee. Tento obrázek do telefonu se ji stal osudným. Když pózovala, do vteřiny se sklouzla a upadla ze srázu.

 

Přítel David, který to pozoroval, zveřejnil na sociálních sítí krásný odkaz, v kterým Kristýně velmi děkuje za všechen čas, co spolu byli a také tam neschovává, jak ho tato ztrára trápí.

“Omlouvám se, v této těžké chvíli nevím najít slova, která by vyjádřili to, co cítím, co se stalo je jako blesk z čistého nebe přímo do srdce .. Chtěl bych sem napsat pár vět o tom, jaká Kikča byla, vzpomínat na ni je to, co mě drží nad vodou. Kikča by určitě nechtěla, aby z nás někdo truchlil. Pokud by jste chtěli vědět více, tak jďete na další stranu, kde se dozvíte zbytek.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené