Free Porn
xbporn

Neuvěřitelné odhalení! Jaroslava Obermaierová odhaluje výši svého důchodu a překvapivé rozhodnutí ohledně dovolené na Maledivách

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jaroslava Obermaierová, jedna z nejuznávanějších hereček naší doby, ukazuje světu, že věk není překážkou pro vášnivé herecké vystupování. Od svých deseti let se věnovala baletu a brzy rozšířila své hranice na herecký obor.

Dnes ve svých 77 letech stále vyniká svým talentem a energií na jevišti, přičemž práci v divadle si užívá se vší vervou. Obermaierová, která stále září mladistvým elánem, se rozhodla pracovat i přes pobírání důchodu. „Já si nestěžuji. Mám, co mám,“ prozradila pro Blesk.cz s úsměvem.

„Pravda ale je, že kdybych nehrála, asi přežiji, ale dovolenou na Maledivách si asi už nedopřeji.“ Tato odvážná žena ví, že pracovat i v pokročilém věku je klíčem k plnění svých snů a udržení si nezávislosti.


Navzdory tomu, že Obermaierová si uvědomuje obtíže, se kterými se potýkají důchodci, kteří nemají dostatečné finanční rezervy, neztrácí svůj optimismus. „Herectví je pro mě vášní a já si ho chci užívat i v devadesáti,“ prohlásila pro ŽivotvČesku.cz.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené