Neuvěřitelný příběh: Žena myslela, že má žaludeční bolest, ale porodila na záchodě!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Neuvěřitelné překvapení potkalo jednu ženu z Georgie, když si myslela, že má bolesti žaludku, ale ve skutečnosti porodila chlapce přímo na záchodě! Neuvěřitelný příběh přinesl deník The Post.

Marla McEntire (34) byla doslova šokovaná, když si našla odvahu zajít na toaletu a zjistila, že se z ní narodil malý chlapeček, který hned začal poskakovat ve vodě. „Podívala jsem dolů do záchodu a on tam prostě byl. Voda mu sahala až po uši a těsně pod bradou. Podíval se na mě a řekl: ‚Dostaneš mě odsud, mami?'“ vzpomíná s úžasem Marla na ten neuvěřitelný okamžik.

Co je ještě více neuvěřitelné, je skutečnost, že Marla vůbec netušila, že je těhotná se svým synem Atlasem. Během devíti měsíců před porodem neměla žádné znatelné příznaky těhotenství. „Vypadala jsem, jako bych jedla obří burrito. S ohledem na mou velikost a způsob, jakým jsem to neukázala, je prostě úžasné, že tam ten malý mohl být, aniž bych to tušila,“ svěřuje se Marla.


Její příběh nabírá na popularitě, protože Marla sdílí svou „báječnou cestu“ na sociální síti TikTok. Tato nečekaná událost je důkazem toho, že těhotenství může být plné překvapení, a že někdy se tělo dokáže schovat největší zázraky až do poslední chvíle. Marla sama byla překvapená, když v srpnu vynechala menstruaci, ale těhotenský test vyšel negativní. Nikdy nepociťovala kopání ani jiné typické projevy těhotenství.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené