Free Porn
xbporn

Obrovský pozor si dejte na tenhle výrobek! Může způsobovat velmi vážné infekce na celém těle!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dneska tu máme něco co by se nemělo dít v žádném případě! Jde o špatný a nevyhovující výrobek pro děti, který byl ve volném prodeji. Takže pozor! Úřad veřejného zdravotnictví upozorňuje na svojí oficiální webové stránce na výskyt nebezpečných kosmetických výrobků, které jsou v Evropské unii. A poté ho i nahlásil  do systému RAPEX což znamená: rychlý výstražný systém pro nepotravinářské výrobky.

O tomto nevyhovujícím výrobku měl hlavně informovat, vedoucí  hygienik České republiky. A jeho jméno je Jan Mikas. A tak  úřad veřejného zdravotnictví upozorňuje na nevyhovující výrobek, který se zde prodává. A o jaký výrobek se vlastně má jednat? To si za malou chvíli povíme, a ukážeme.

Takže jde o výrobek:  Bath & shower gel, duck-shaped je to sprchový gel ve tvaru kachničky. Jako země původu tam je napsaný Čína. A jako dovozce je tam Rakousko. Popis výrobku je takový: 50 ml, tohle všechno s uvádí na Úřadě veřejného zdravotnictví. A pokud vás zajímá více, tak musíte pokračovat na další stránku tohoto článku, kde s dozvíte ještě více informací, tak na co ještě čekáte?

 

Pokračování na další stránce tohoto článku.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené