Tahle žena vážila neuvěřitelných 300 kilogramů! Ale díky jedné dietě zhubla neuvěřitelných 150 kilogramů , a takhle nyní vypadá!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes to bude krásný a motivují příběh. Asi každý z nás ví jaká to je dřina dát před létem pár kilo dolů.  Ale tento příběh bude trochu něco jiného. Bude to příběh o Amber Rachdi, která je z amerického města Troutdale, a nikdy v životě neřešila co snědla a nebo kolik toho snědla.

 

A když jí bylo teprve 24 let, vážila neuvěřitelných 300 kilogramů,  což se považuje  jako obezita  nejvyššího stupně. Díky své veliké nezodpovědností se dostala až do takového  stádia, ž nedokázala sama chodit a 24/7 se o ní někdo musel starat. A co je na tomhle příběhu nejsmutnější? To, že si to Amber moc dobře uvědomovala, že má problém, ale její přítel jí v jedení ještě podporoval v tom, aby pořád jedla. A dostala se až do takového stádia, že si koupila elektrický vozík, a to jen kvůli tomu aby mohla jezdit do obchodu a kupovat si další jídlo.

I když jí její přítel plně podporoval a dokonce jí říkal, jak je krásná, Amber sama se sebou nebyla vůbec spokojená a ani trochu šťastná. Úplně přestala vycházet z domu a začala se skrývat před lidmi. A když začínala mít veliké deprese rozhodla se to řešit opět jídlem, a takhle pořád dokola.
Pokračování na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené