Odborná studie odhalila, proč ženy podvádí mnohem více než muži

zdroj: instagram.com/youtube.com

Po staletí lidé vždy věřili tomu, že jsou to zrovna muži, kteří ve vztazích podvádí mnohem více, než ženy, ale nové průzkumy přinesly opravdu překvapivé výsledky. Bylo totiž zjištěno, že ženy ve vztazích podvádí mnohem více, než muži. Ženy dokonce podvádí i v moment, kdy si jsou naprosto vědomi, jaké následky budou jejich rozhodnutí mít. No, my tu ale nejsme proto, abychom psali o tom, jak ženy více podvádí, ale proto, abychom vám vysvětlili proč tomu tak je. Pojďme se tedy společně podívat na 8 skutečných důvodů, proč ženy podvádí mnohem více, než muži.

Nedostávají pozornost, kterou si zaslouží

Pokud muž ženu ignoruje, žena si bude myslet, že si ji dostatečně neváží. Ženy potřebují vědět, že o ně máte zájem.  Musí mít pocit, že se o ni staráte. Pokud tomu však tak není, je možné, že to, co ji chybí, bude hledat jinde.

Je v kontaktu se svým ex

Nemusí to nutně znamenat, že vás podvede, ale rozhodně tu možnost má. Neustálý kontakt s bývalým partnerem ji dává možnost sledovat věci, které dělá a fotografie, které sdílí. Následně poté může mít žena chuť k návratu k němu. 

Dva muži jsou lepší než jeden

Ženy mají prostě občas pocit, že jim jeden muž nestačí. Podvádění je pro ně jakýmsi adrenalinem a dodává ji pocit toho, že dostává něco, co ji chybělo. Tento krok ale ženy dělají i proto, že mají pocit, že budou šťastnější. 

Prostě už to tak necítí

K tomu není co dodat. Sex je emoční spojení mezi dvěma lidmi a pokud žena toto emoční spojení necítí, je jasné, že už o něj nebude mít zájem. V tento moment je nejlepší si s partnerem promluvit a pokud ani promluva nepomůže, tak následně vztah ukončit. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené