Zeptali jsme se mužů, jaká by podle nich měla vypadat dokonalá žena: Tohle jsou odpovědi

zdroj: instagram.com/youtube.com

Stejně jako ženy mají představu o dokonalém muži, i muži mají představu o dokonalé ženy. Jakmile si má člověk představit dokonalého partnera, nejde jen o vzhled, ale také o vlastnosti, které by dokonalý partner měl mít. Psychologové udělali průzkum, během kterého se ptali mužů, jaké vlastnosti by měla mít ideální partnerka. Toto jsou jejich odpovědi!

 

“Měla by být sebevědomá a soucitná. Sebevědomí by však mělo být zdravé. Jo a pokud jde o vzhled, měla by mít hezký a dobrý zadek!”

“Chtěl bych takovou ženu, která je pěkná, pohodová, laskavá a umí dobře vařit. S takovou ženou bych si dokázal představit budovat vztah, který vydrží do konce života.“

“Ideální partnerka by měla být inteligentní, sebevědomá, vtipná a soucitná. Nejlepší je, když si sednete nejen na mentální, ale i na fyzické úrovni.“

“S ideální partnerkou by nám to mělo klapat v posteli a měli bychom spolu umět komunikovat. Chci ženu, se kterou si budu moc povídat celé večery. Ženu, která bude upřímná a dokáže říct i nepříjemné věci do očí. Ženu, se kterou se dá vždy o všem mluvit. Musí mít dobrý smysl pro humor. Jakmile tyto vlastnosti má, všechny nedokonalosti jdou stranou.”

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené