Zeptali jsme se mužů, jaká by podle nich měla vypadat dokonalá žena: Tohle jsou odpovědi

zdroj: instagram.com/youtube.com

“Chci ženu, která se umí upřímně smát a má skvělý smysl pro humor. Musí být milá, pečlivá a dobrodružná. Taková žena je top!”

“Ideální partnerka by neměla být zahleděná do sebe. Chci ženu, pro kterou budou důležitější věci než to, jak vypadá. Musí být soucitná, empatická a věrná.“

“Chtěl bych ženu, která je soucitná, laskavá, klidná a nezávislá. Měla by být zdvořilá a měla by se umět o sebe postarat. Chci ženu, která má své sny a cíle a za nimi si jde. Ženu, která bude sama sebou a bude chápat, že spolu nemusíme trávit každý den.”

“Chtěl bych ženu, která bude mít stejný hudební vkus, protože jsem milovníkem hudbu. Ženu, která bude spokojená se svým životem a bude mít ráda svou práci. Ženu, která je inteligentní a bystrá.”

 

“Moje partnerka by měla být inteligentní a měla by být především dobrým člověkem. Měla by mít stejné cíle jako já, abychom je společně mohli plnit. Také by nám to mělo klapat v posteli.”

“Chtěl bych ženu, se kterou je sranda a nebudu se s ní nudit. Někoho, kdo mě podrží v nejhorších chvílích. Chci, aby byla laskavá, čestná, nadšená pro život a uměla přivřít oči před malými nedostatky.”

“Chci cílevědomou ženu, která bude chtít růst a bude ochotná se učit. To je pro mě nejdůležitější.”

“Já miluji ženy, které umí vařit. Když jsou v kuchyni, jsou neskutečně sexy. Proto bych chtěl, aby moje žena uměla vařit a aby jí vaření bavilo.“

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené