Pár se rozhodl adoptovat dívku z Ugandy! Když jim dívka po 6 měsících řekla pravdu! Rozhodli se jí poslat zpět.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Adopce představuje pro mnoho párů a opuštěných dětí naději na nový začátek. Nicméně, realita adopčního procesu může být složitá a plná výzev. Příběh Namaty, ugandské dívky, až do podrobností ilustruje tuto problematiku.

Odhodlání k Adopci

Pár Jessica a Adam Davis se rozhodli pro adopci, přestože již měli čtyři biologické děti. Jejich touha sdílet lásku se nezastavila u vlastních potomků. S cílem urychlit proces adopce, zvolili možnost adopce země s rychlejším procesem.

Příchod Namaty

Namata, malá dívka z Ugandy, se stala jejich adoptivní dcerou. Přes jazykovou bariéru se pár snažil porozumět Namatině minulosti. Postupně se dozvídali o těžkostech, kterým dívka čelila, včetně ztráty otce a matčiny lásky.

Šokující Objev

Po šesti měsících se Namata naučila anglicky a odhalila svůj skutečný příběh. Namata vyrůstala v lásce a chodila do školy. Její matka ji milovala a přála jí lepší budoucnost. Šokujícím zjištěním bylo, že adopční agentura podvedla Namatinu matku.

Podvod Adopční Agentury

Adopční agentura slibovala matce vzdělání pro Namatu a následný návrat domů. Matka však nechápala, že tím přichází o právo na svou dceru. Díky právníkovi se podařilo navázat kontakt s matkou, a Namata se mohla vrátit domů.

Závěrečné Rozhodnutí

Navzdory své lásce k Namatě se Jessica a Adam rozhodli respektovat její původní rodinu. Bylo to rozhodnutí ve prospěch štěstí a blaha dítěte. I když se jim podařilo dát Namatě lásku a péči, uvědomili si, že její místo je u svých blízkých.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené