Free Porn
xbporn

Party Survivoru podala ve velkolepě Rachel, která se nestyděla ukázat intimnosti před očima všech! Byl v šoku i samotný Sebastian?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Když se v Duplexu uskutečnila divoká party na oslavu třetí řady nejdrsnější reality show Survivor, nemohla chybět známá influencerka Rachel Karnížová. Rachel, která si získala srdce mnoha fanoušků svou upřímností a odvahou, přivedla na akci svou novou partnerku, fitness trenérku Dominiku Horákovou. Společně předvedly nejen úsměvy a objetí, ale také vášnivé polibky, které nenechaly nikoho chladným.

Survivor Party v Duplexu

Party se konala v pražském klubu Duplex, který je známý svými velkolepými večírky. Akce přilákala nejen fanoušky Survivoru, ale také řadu celebrit a influencerů, kteří si přišli užít večer plný zábavy a překvapení.

Rachel Karnížová a její nový vztah

Rachel Karnížová, známá svými účastmi v různých reality show, nedávno veřejně oznámila svůj vztah s Dominikou Horákovou. Dominika je známou fitness trenérkou a jejich vztah se stal rychle hitem na sociálních sítích. Předtím byla Rachel ve vztahu s Claudem Lhoteckým, bývalým účastníkem Love Islandu.

Překvapení na Instagramu

Není to tak dávno, co Rachel šokovala své sledující fotografií se zásnubním prstenem na Instagramu. K tomu Dominika napsala: „Řekla ano.“ Sledující byli v šoku, protože ještě před pár měsíci Rachel tvořila pár s Claudem. Brzy však uvedla věci na pravou míru – se svou novou partnerkou nejsou zasnoubené, jen veřejně potvrdily svůj vztah.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené