Free Porn
xbporn

Velmi dlouho neviděná Naďa Konvalinková se po dlouhé době objevila na veřejnosti. Jak nyní vypadá po době co jí nikdo neviděl?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Naďa Konvalinková, jméno, které v 70. a 80. letech rezonovalo v srdcích mnoha lidí. Její krása, štíhlá postava a něžný obličej ji činily objektem touhy mnoha mužů. I když nyní nabrala pár kil navíc, její šarm a grácii si zachovala. V nedávné době se objevila ve společnosti na křtu knihy Patrika Rozehnala, se kterým spolupracuje již delší dobu. V rozhovoru pro eXtra.cz vzpomínala na svou babičku, která jí předala lásku k jídlu i k životu.

Počátky kariéry Nadě Konvalinkové

Dětství a první kroky k herectví

Naďa se narodila v roce 1951 a její cesta k herectví začala již v útlém věku. Její talent byl patrný už od dětství, kdy se začala věnovat amatérskému divadlu. Podpora rodiny a její vlastní odhodlání ji vedly k tomu, že se rozhodla pro kariéru herečky.

Průlomová role v „Adéla ještě nevečeřela“

Její první významnou rolí byla postava Květušky v kultovním filmu „Adéla ještě nevečeřela“. Tento film ji katapultoval mezi největší hvězdy československé kinematografie a otevřel jí dveře k dalším velkým rolím.

Sláva v 70. a 80. letech

Ikona tehdejší doby

V 70. a 80. letech byla Naďa jednou z největších hvězd československé kinematografie. Její krása a herecké schopnosti ji činily velmi populární. Byla symbolem elegance a ženskosti, což z ní činilo ideál mnoha mužů.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené