Free Porn
xbporn

Patrick Hardison dostal po popáleninách třetího stupně novou tvář, takhle dnes vypadá

zdroj: instagram.com/youtube.com

Životní příběh Patricka Hardisona z Mississippi lze označit za mimořádný. Je prvním Američanem, kterému byla transplantována tvář poté, co ho požár domu v roce 2015 připravil o obličej a krk.

Patrick měl nádherný život, dokud ho v roce 2001 nezasáhla tragédie. Předtím pracoval jako dobrovolný hasič, takže když ho zavolali na pomoc při požáru domu, neváhal. Bohužel, jakmile vstoupil do hořícího prostoru, ten se na něj zřítil a uvěznil ho. Nemohl se hýbat a utrpěl těžké popáleniny trupu a obličeje.

„[Maska] se mi roztavila na obličeji,“ vzpomíná Patrick. Hadice se již roztavila. Jimmy Neal, přítel a záchranář, který Patricka po nehodě viděl, řekl CBS News: „Jako člověk, který se živí tím, co děláme, jsem nikdy neviděl nikoho s tak těžkými popáleninami a stále naživu.

 

Patrick utrpěl popáleniny třetího stupně v obličeji a na spáncích. Utrpěl také popáleniny hlavy, krku a horní části trupu. Popáleny mu byly také uši, rty, většina nosu a většina tkáně očních víček. ‚Do listopadu jsem se pravděpodobně neviděl, zranění jsem utrpěl v září,‘ řekl Patrick.

‚V průběhu let musel podstoupit více než 70 operací a dalších zákroků. Nemohl zavřít oči, a přestože mu lékaři dokázali aplikovat kožní lalok, který mu zachoval zrak, stále mu hrozilo riziko slepoty.

 

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené