Free Porn
xbporn

Dnes ráno majitelka koní natočila zábavné video, ve kterém koně spí na seně. Měli jste někdy možnost slyšet, jak koně chrápou a prdí ve spánku? Tohle video si již získalo pozornost 24 milionů diváků!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Většinou si uvědomujeme, že zvířata mohou vykazovat zvláštní a bláznivé chování. Možná ale nepřemýšlíme o tom, že v mnoha ohledech se nám koně podobají. Je to vtipná a neobvyklá skutečnost, kterou je třeba vidět a slyšet, abychom jí uvěřili.

 

Přišlo vám někdy na mysl, že koně prdí a chrápou ve spánku? Většina z nás si na toto ani nepomyslí. Přesto je to pravda. Koně opravdu tyto zvuky vydávají. Koně mají svůj specifický spánkový režim. Spí vždy, když jsou unavení, a nehraje roli, zda je den nebo noc. Navíc většinou spí ve stoje, nikoliv v leže, jako většina jiných zvířat. Někdy si sice rádi lehnou na seno a spí podobně jako jiná zvířata, ale spánek ve stoje jim nečiní potíže, protože mají končetiny k tomu přizpůsobené.

Podobně jako hadi, i koně samozřejmě uvolňují plyny z těla. Liz Mitten Ryan, majitelka několika koní, zachytila neobyčejný okamžik, kdy se její koně s chutí krmili teplým senem a bez problémů si lehli na zem, protože jí věřili. Natočila video, které již získalo 24 milionů zhlédnutí na YouTube!

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené