Jennifer Lopez má na sobě „normálně vypadající“ šaty – Co se stane dál když se kamera vzdálí musíte vidět!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Toto pohádkové představení Jennifer Lopez je rozhodně nezapomenutelné. Tato multitalentovaná zpěvačka, která byla tak dlouho jednou z amerických srdcovek, nám znovu vyrazila dech, když nastoupila na pódium American Idol. Její úžasný vokál spolu s velmi zvláštním outfitem okouzlily publikum po celé zemi. Lidé, kteří byli svědky jedinečného představení „Feel The Light“ z animovaného filmu „Home“, se shodují, že Jenny z bloku je bavička, kterou tak často nevidíme.

Nádherná a pěkně obrovská róba zabírá většinu jeviště a dokonale sedí její postavě. Jsou to dlouhé bílé šaty s vypasovaným korzetovým topem a ramínky. 

Připomínají šaty, které byste si vybrali, kdybyste byli pozváni na královský ples nebo na výjimečnou událost, ale ve skutečnosti jsou mnohem víc než jen elegantní šaty. Je to součást té největší a nejzářivější show, jakou jste kdy viděli. Jak píseň postupuje, šaty začínají měnit barvu a s každým tónem jsou stále úchvatnější. Bílou barvu vystřídá tmavší odstín plný hvězd, připomínající nekonečnou galaxii.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené