Radostnou událostí v rodině se pochlubil Václav Kopta (58)? No to se podržte..

zdroj: instagram.com/youtube.com

Václav Kopta, známý herec a muzikant, nedávno sdílel radostnou událost, která se udála v jeho rodině. Společně se svou manželkou Simonou Vrbickou přivítali do svého domova nového člena – štěně zlatého retrívra, kterému dali jméno Barunka.

Odešla fenka Amálka

Před několika týdny však Václav Kopta a jeho manželka prožívali smutný okamžik, když ztratili svou milovanou fenku Amálku. Její ztráta byla pro rodinu velkým zklamáním a vyvolala smutek v celém domě. Amálka byla součástí jejich rodiny po dlouhou dobu a představovala pro ně mnoho radostných okamžiků.

Nové štěně – nová radost

Avšak jako osvědčení milovníci zvířat se Václav a Simona rozhodli, že nebudou trávit příliš dlouho bez čtyřnohého společníka. Rozhodli se přivítat nové štěně do svého domova a dát tak novou šanci štěstí. Barunka, jak nazvali svého nového psa, rychle zaplnila jejich domov radostí a veselím.¨

Rodinné hodnoty a rodičovská podpora

I když jejich dcery jsou již dospělé, Václav a Simona nezasahují do jejich životních rozhodnutí. Nepřejí si je do ničeho nutit a nevyvíjejí na ně žádný tlak ohledně založení vlastní rodiny. Uznávají, že mladí lidé mají své vlastní cesty a je důležité jim poskytnout podporu a prostor k vlastnímu rozhodování.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené