Rodiče se rozhodli natočit krásný moment! Jejich dcera po 14 měsících poprvé uvidí svojí maminku díky speciálním brýlím!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Rodiče vždy chtějí, aby jejich děti byly zdravé a šťastné. Bohužel mnoho dětí potkají zdravotní problémy ve velmi útlém věku. Holčička jménem Lonnie od narození trpí oční poruchou, kvůli které nevidí ostře jako ostatní. V jejím věku bylo velmi těžké jí sehnat brýle, které by jí pomohly.

 

Ve věku 14 měsíců je konečně dostala a po více než roce svého života konečně jasně viděla. Brýle jsou něco nového v jejím životě. V minulosti mohly brýle dostat až trochu větší děti. Naštěstí medicína se neustále zlepšuje, a proto lékaři dokáží pomoci i velmi malým dětem se špatným zrakem nebo sluchem. Lonnie celý první rok života viděla jen rozmazané obrysy před sebou. Nikdy neviděla jasně ani obličej své maminky. Naštěstí se to díky brýlím velmi rychle zlepšilo.

Její rodiče se rozhodli, že tento významný den v jejím životě natočí. A z tohoto videa se rychle stal virální příspěvek. Její reakce je totiž nádherná. Na začátku brýle nechtěla, protože netušila, co to je. Jakmile je poprvé dostala na nos, změnila názor. Zjistila, že jde o neuvěřitelný vynález, díky kterému konečně vidí! A její reakce vám zlepší den. Nebo vás dožene k slzám. Reakce malé holčičky vám zlepší den.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené