Na kterém místě přibíráte nejvíc? A jak proti tomu bojovat? Podívejte se co dělat na vaše partie!

zdroj: instagram.com/youtube.com

  1. Přejídání

Patříte do nejrozšířenější skupiny. Dobrá zpráva je, že svůj zlověk můžete s trochou vůle odstranit. Snižte přísun jídla a hlavně zařaďte zdravé potraviny. Začněte se hýbat a vaše postava se začne rychle měnit, samozřejmě k lepšímu.

 

  1. Pneumatika

Pokud máte vysloveně pouze pneumatiku kolem pasu a jinak jste štíhlí, jde o břicho stresového původu. Často jíte sladké a nezdravé, čímž se snažíte zajídat nervozitu a stres. Zkuste vysadit sladkosti a připravte si zdravější verzi mlsání – například zelenina je super. Zároveň musíte zapracovat na eliminaci stresu. Dát se do pohody.

  1. Hormony

Pokud se vám tuk usazuje na zadku a stehnech, může jít o hormonální nerovnováhu ve vašem těle. Často se tento problém stává ženám v menopauze nebo také může být problém s hormonální antikoncepcí. Začátek řešení problému vás čeká u gynekologa.

  1. Celé břicho

Pokud vám přibírá celé břicho od prsou až po podbřišek, a jste si jisté, že se nejedná o pneumatiku, může to být metabolická dysbalance, čili zdravotní problém. Začněte tím, že přestanete pít alkohol, protože ten vám dělá to nejhorší. Pohyb nasaďte minimálně 2x za týden a upravte jídelníček. Pokud začne tuk mizet, jste na dobré cestě.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené