test

Senzace! 51letá žena porodila trojčata a internet explodoval – Matka odsouzená vlnou kontroverze!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Julia, která nedávno oslavila padesátiny, se stala celebritou ve svém rodném městě poté, co porodila svá první tři děťátka současně. Podle lékařů je toto zázrakem vynikajícího zdraví této úžasné ženy. Po pouhých 22 dnech od porodu byla Julia s třemi zcela zdravými anděly propuštěna z perinatálního centra, a teď je připravena na novou roli matky.

Ale co vede ženu ve věku padesáti let k rozhodnutí mít děti? Podle Julii to byl osud. Přiznala, že již dlouho snila o mateřství, ale až když potkala svého lásku na internetu v roce 2011, Eugene, začala si uvědomovat, že její sen se může stát skutečností. Nedávno se tito šťastlivci vzali a nyní se jejich rodina rozrostla o trojčátka.

I přes věk a počet dětí, Julia a Eugene neznají strach. Oba rodiče dlouho toužili po potomstvu a jejich láska a odhodlání je udržuje silné. Příbuzní a kolegové se také aktivně zapojují do podpory této neuvěřitelné rodiny tím, že jim posílají plenky a oblečení. Kdo by řekl, že tak malé děti mohou vytvořit tak silnou síť lásky a podpory?


I když Julia a Eugene žijí ve dvoupokojovém bytě, který samozřejmě není ideální pro takovou početnou rodinu, rozhodli se nezoufat. Jsou přesvědčeni, že jejich láska a oddanost jim pomohou vychovat tři děti s láskou a péčí.  Julia pracuje jako vedoucí v zábavním centru, zatímco Eugene je učitelem na Technické univerzitě. I přes náročný pracovní rozvrh jsou rozhodnuti dát svým dětem to nejlepší.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené