Hasič přežil neuvěřitelné zranění! Jeho ruka byla přišitá k břichu, ale teď se vrátil do práce plný elánu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dvacetiletý britský hasič zažil doslova peklo poté, co se téměř připravil o ruku během nešťastné pracovní nehody. Jeho dramatický příběh vyvolává otřesné obrazy a div neuvěřitelné záhady. Jak se podařilo zachránit jeho končetinu? Přečtěte si všechny podrobnosti a překvapující zvraty!

Anthony Seward, který dnes čítá 27 let, prodělal nešťastnou událost v roce 2017 během svého druhého zaměstnání v textilní firmě. Byl to závěr jeho pracovní směny, když prováděl úklid strojů, kdy najednou došlo k hrůznému incidentu. Podle informací z Insider.com byl Seward na místě zranění okamžitě letecky přepraven do nemocnice.

Seward, který tehdy čelil svým dvaceti letům, prodělal komplikovanou operaci, během níž mu lékaři bohužel museli amputovat některé konečky prstů. Avšak zázračně se jim podařilo zachránit většinu jeho ruky tím, že ji dočasně přišili k břichu. Tato metoda, která se poprvé využívala během druhé světové války pro vojáky z Afghánistánu, je dnes používána jen zřídka.


Po probuzení z operace byl Seward zcela překvapen, když zjistil, že nemůže pohnout svou paží. Jeho ruka byla přišita k břichu a on se odmítl na své zranění podívat. Neuvěřitelné třítýdenní období, které strávil s rukou přišitou k břichu, mu sice nepřinášelo fyzickou bolest, ale psychický dopad byl ohromující. Zvyklý na aktivní životní styl, byl nyní odsouzen k dlouhodobému ležení na lůžku, což způsobilo vážné psychické problémy, včetně posttraumatického stresového syndromu.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené