Vládne pekelný trend! 36letá žena si nechala tetovat oční víčka a plánuje potetovat jazyk na černo! Co si o tom myslíte?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V Moskvě, Rusku, žije 36letá Evgeniia Ksovreli-Knoott, která se proslavila svým nekonvenčním a extrémním vzhledem. I když se tetování stalo její vášní, její přátelé a rodina s jejím extravagantním stylem nesouhlasí. Její matka dokonce pláče při pohledu na její tetované tělo a malý syn ji označuje za ošklivou.

Evgeniia se poprvé nechala tetovat ve věku čtrnácti let a od té doby byla nenasytná. Její oblíbené vzory zahrnují umrlčí hlavy, oči a další temné motivy. Její odvaha a odhodlání z ní udělaly tetovací nadšence, která dokonce nechala potetovat i svá oční víčka, i když to bylo nesmírně bolestivé.

Neúnavně pokračovala a nejnověji plánuje natřít jazyk na černo. Pro ni je tetování jako nová píseň, kterou si oblíbí na chvíli, a vždycky existuje nový a vzrušující vzor, který chce vyzkoušet.


Navzdory negativním reakcím Evgeniia tvrdí, že nemá v úmyslu s tetováním přestat. Má jasnou představu o tom, jakým směrem se její styl vyvíjí, ale nezná přesně podobu svého budoucího vzhledu. Její příklon ke psychedelickému punku a goth stylu je zjevný, přičemž preferuje vzory, které souvisí se smrtí.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené