Stará paní Věra (67 let) vám poradí, jak se zbavit problémů s artrózou a bolestmi kloubů. Stačí málo a je vidět velký rozdíl.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Trápí vás bolavé končetiny, nebo máte časté nepříjemné záněty kloubů? Už nějakou dobu hledáte ten správný a účinný lék na vyřešení vašeho problému. Zkuste se vyhnout jednorázové lékárně a lékům proti bolesti a vsaďte na naši silnou formuli. Možná vás překvapí, že naším top tipem na bolesti kloubů je ricinový olej. Kdo zná jeho úžasné vlastnosti, jistě dá za pravdu, že tento olej dokáže zázraky. Pomáhá ale také při artritidě, ischiasu nebo jiných bolestech kloubů a končetin?

 

Ricinový olej je velmi dobrým pomocníkem
Ricinový olej je bezpochyby jedním z nejúčinnějších přírodních prostředků na světě. Tento olej je bohatý na mastné kyseliny, které dodávají ricinovému oleji jeho magické léčivé vlastnosti. Původně byl vynalezen v Indii a lidé ho v historii používali k léčbě různých zdravotních problémů. Napomáhá růstu vlasů nebo zjemňuje pokožku. Kromě toho může ricinový olej pomoci: Působí jako antivirový a antibakteriální olej při zácpě lék proti bolesti

I když je ricinový olej jedním z nejúčinnějších olejů na úlevu od bolesti, i tak je nutné dbát na správné dávkování. Tento olej může být při nesprávném použití jedovatý. Ricinový olej se mimo jiné používá také jako doplněk stravy na posílení imunitního systému, proto je třeba dbát na dávkování, zvláště při dlouhodobém užívání. Díky svým antivirovým, analgetickým a antibakteriálním vlastnostem se ricinový olej dobře používá také k léčbě různých zánětlivých stavů. Možná kvůli těmto protizánětlivým vlastnostem se ricinový olej často používá k léčbě artritidy, bolesti zad a bolesti dolní části zad (ischias). Zejména na tyto nepříjemné bolesti dělá ricinový olej zázraky.

Pokračujte ve čtení na další stránce

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené